Galeri

Galeri Sayfasında Öne Çıkanlar

Galeri sayfası içeriğinde, yeni yerler, farklı kültürler, her bölgenin kendine has yaşam biçimi hayatın ritmi, kısacası Dünyanın her yerinden insan ve doğa manzaraları; sizler için bir araya getirdik. Profesyonel fotoğraf çekimleri ile üzerinizde, adeta oradaymış etkisi bırakacak galeri sayfasını mutlaka inceleyin. Tatil yada Tur planı yapmadan önce blog sayfamızdaki içerikleri ziyaret etmeniz önerilir. Saklı kalmış mekanlar, uğrak ziyaretçisi olmayan ancak doğa harikası gizemli yerler Bizyineyollarda Blog Sitesinde.

Her an seyahate çıkacakmış gibi hazır olmak ve tam vakti geldiğinde kendini bir anda yolda bulmak; İşte bizimki tamda böylesi bir eğlence. #bizyineyollarda ekibi olarak 10 yılı geride bıraktık ve inanın her seferinde hep bu hislerle çıkıyoruz yollara. Çalışma hayatından ve günlük koşuşturmalardan kaçıp stresten arınırken bir taraftan da esas ilgi alanımız olan fotoğrafçılığı ön planda tutuyor ve sonrasında ise hem www.bizyineyollarda.com üzerinden hem de diğer sosyal paylaşım platformlarından sizlerle paylaşıyoruz.

Kimi zaman bir Deniz manzarası, orman, dağ yada göl manzarası yakalayıp deklanşöre basıyor, bazende bir tekne kaptanı (Kekova’daki Hüseyin Amca evet senden bahsediyoruz), yol kenarındaki bir telefon direği yada deniz altında ahenkle yüzmekte olan balon balığı objektifimize takılabiliyor. Şimdilik Profesyonel iç-dış çekimi ve su altı çekimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz ancak çok yakında drone-camera ile 4K video ve fotoğrafları da sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tercihimizi seyahatin uzun süreli olanı değil aksine kısa, hızlı, yoğun ve sıkıştırılmış olandan yana kullanıyoruz. Planlı/Plansız keşif rotamıza takılan ve görülmeye, gezilmeye değer yurtiçi-yurtdışı mekanları gezmeye ve paylaşmaya devam edeceğiz.